čtvrtek 25. února 2016

Týden s blogspotem

Je až neuvěřitelné, jak rychle to utíká. Jsem tu už týden a vůbec mi to nepřijde. A jaké jsou mé začátečnické pocity?

V hlavě mám představu, jak by tato stránka měla vypadat. Teď momentálně jsem se jí nejvíc přiblížila. Ale konečný výsledek je v nedohlednu. Potřebovala bych poradit. Ono HTML, CSS a tomu podobné je pro mne španělskou vesnicí. Kdysi jsem sice byla na e-stránkách a blogu, ale je to dlouho, ovládání je jiné a je to dlouho.

Mé plány do budoucna? Určitě budu přidávat recenze, možná napíšu něco málo o sobě. Představím se Vám a určitě plánuji články mé momentální nálady. Občas se stane, že někdo něco řekne, udělá nebo naopak a já jsem buď vytočená nebo se musím smát. A tehdy mě napadne tolik myšlenek, že si říkám, že bych o tom mohla něco napsat. Nebudu se zabývat konkrétní věcí nebo popisováním události (tím Vás nehodlám zatěžovat), ale vezmu to pěkně od podlahy, úvahově.

A co mé knižní plány? Letos chci provětrat svou knihovnu. Víte, to je tak. Doma mi leží asi stovka knížek, které jsem ještě nečetla. A já místo abych některou z nic otevřela, skočím do knihovny. A právě letos to chci změnit. Nebojte, na knihovnu nezanevřu, jen si budu půjčovat méně knih a hodlám se zaměřit na čtené série, ať to mám konečně dočtené. Těch sérií je asi šest knihovních a asi osm mých. A to hodlám změnit. Jenže.. Lehko se řekne. Uvidíme, jak se bude konat.. Snad mi to vyjde.

To nic, tohoto článku si nevšímejte. To byl jen takový malý výkřik do tmy.  

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)