pondělí 2. ledna 2017

Kouzlo přírody

Před půl rokem (asi) mě napadl úžasný nápad. Co kdybych spustila výzvu? Ale chtělo to více promyslet a počkat na začátek roku. Výzva se jmenuje Kouzlo přírody a jak je z názvu patrné, nebude se týkat knížek ale oné přírody.
Po jeden celý rok budu fotit přírodu a budu se snažit zdokumentovat, jak úžasná je. Květiny, plody, lesy, louky, řeky, stromy… Detailně či vzdáleně. Prostě vše a všemi možnými dostupnými prostředky, co zrovna budou po ruce. Fotit budu na zahradě, v lese, zámcích a hradech, výletech, rozhlednách. Prostě všude, kam se zrovna vydám a budu si jistá, že to stojí za to.

Nejsem žádný "greenpeace" ani podobný blázen. Přírodu prostě miluji a mým cílem je přednést tu krásu na fotkách a taky se naučit pořádně fotit :D Příspěvky budu přidávat každý měsíc a tak budeme mít skvělý pohled, jak se mění od zimy do zimy :)

Možná, že jedním důvodem také je, abychom si uvědomili, co okolo sebe máme. Dost často jsem narazila na nehorázný nepořádek třeba v lese, kde by měl být klid a zvířata tam nerušeně žila. Ovšem, je smutné, jak my lidé dokážeme zohavit tak krásné prostředí. Ale to už zabíhám jinam...

Teď nezbývá, než abych si popřála co nejvíc štěstí, aby mi výzva vyšla tak, jak si představuji. Aby fotky byly snesitelné a abych stíhala uveřejňovat tak, jak jsem si stanovila :) Na konci tohoto článku najdete odkazy na jednotlivé měsíce, jak je budu plnit :)


2 komentáře:

 1. Drzim palce predevsim na cas. Vim,jak si člověk plánuje a pak cas nejak mizim neznámo kam :)
  Bilbovy knihy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Popravdě, také jsem zvědavá, jestli to budu stíhat. Za chvíli bude polovina ledna pryč a já foťák ještě nevytáhla. Venku je hromada sněhu a než se k tomu dostanu, bude obleva :D

   Smazat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)