neděle 19. února 2017

1. narozeniny blogu jsou tady!

Neuvěřitelné, jak ten čas letí. Dnes je to přesně rok, co jsem založila tento blog! Abych se přiznala, tak jsem nevěřila, že bych vydržela tak dlouho. A ejhle, ještě pořád mě to baví. Stále čtu nové a nové knihy (i ty staré) a stále na ně píšu své názory. A jen tak mě to v nejbližší době neomrzí☺
Teď bych měla jako jiné knižní blogerky napsat svou statistiku. Ale upřímně, zrovna já se nemám čím chlubit, neboť nepatřím mezi ty úspěšné (ne že by mi to vadilo). Takže: za celou dobu jsem nenavázala ani jednu spolupráci (o kterou jsem stejně neusilovala), mám 1 pravidelného čtenáře (za což jsem Ti neskonale vděčná! ☺), počet návštěv můžete shlédnout ve sloupci dole (je tam hned od začátku). Celkově jsem napsala 192 článků, z toho 118 recenzí. Komentářů mám 231, ale zhruba polovina je psána mou rukou jako odpovědi na Vaše komentáře (takže 115?).

Toť vše ke statistice. Víc toho opravdu nemám co napsat. Ale jak jsem psala výše, nevadí. Protože psaní blogu mě svým způsobem naplňuje, obohacuje a líbí se mi, když můžu utvářet své myšlenky a názory. A když si je náhodou někdo přečte a ještě okomentuje, tak mám ještě větší radost a baví mě to více. Takže jak to tak vypadá, s blogováním určitě nekončím ☺

Určitě si říkáte, jestli bude nějaká soutěž. Přece jen je to už tak trochu zvykem. Ale já žádnou soutěž pořádat nebudu. Jednak netuším, jakou knihu nebo co vlastně bych měla hodit do placu. A pak jestli by se vůbec někdo zapojil. Místo toho jsem se rozhodla pro takovou malou anketu. Chtěla bych vědět, jestli Vás to tu baví, co byste si rádi přečetli a další nápady, jak bych to tu mohla rozvinout a tím pádem vylepšit. Své nápady můžete napsat do komentářů nebo případně napsat maila. Za každý názor budu vděčná.

Tímto bych chtěla zakončit své první blogové narozeniny a doufám, že Vás tu budu trápit ještě nějaký ten rok ☺

10 komentářů:

 1. Ivetko, mockrát gratuluji a doufám, že tě blogování bude nadále tak bavit :) Jsem moc ráda, že jsem tě objevila a to hlavně proto, že čteme podobné věci, takže k tobě běhám nasbírat inspiraci :) Hodně se mi líbí, jak poctivě to tady vedeš, to množství recenzí je senzační, navíc vím, že se můžu na nový článek těšit skoro denně :)
  Měj se krásně a přeji ještě mnoho blogovacích let ♥

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mockrát děkuji! :) V tom jsme na tom podobně, také jsem moc ráda, že jsem na tebe narazila (ze stejných důvodů). A každý tvůj komentář tady, mě rozveselí :)
   Užij si zbytek neděle :)

   Smazat
 2. Tak já bych řekla jen tolik. Tvůj blog se mi líbí a je jen na tobě jak ho pojmeš.Možná právě proto tu jsi už jeden rok :) Což mi připomíná, že já vlastně budu taky :D
  Takže moje rada zní. Veď to stejně jako dopsavad a především si užívej četbu jako takovou :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za milý komentář :) Každá rada je dobrá, a tak se jí budu řídit :D
   Toto letí, že? Jeden rok za námi, ani mi to nepřijde. Spíš jako bych ten blog založila teprve včera :D

   Smazat
 3. No teda, ten čas letí :) Přeji všechno nej k prvním blogovým narozeninám, hodně radosti z blogování, hodně spokojených čtenářů a kupu knižních zážitků :) Jinak tvůj blog i články se mi líbí v takové podobě, jako je teď :) Píšeš skvěle :)
  Možná jen malý nápad k těm pravidelným čtenářům - bylo by jich víc, kdyby na blogu byl odkaz na Google +, dá se to udělat celkem snadno v bloggeru :) ten mi tu malinko chybí, protože sama bych tě ráda sledovala a určitě by se hned přidala i kupa dalších čtenářů :) Ale to je jen nápad jak lidem usnadnit pravidelné sledování :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za milý komentář :) Vždy mě potěší, když se někomu mé články líbí :D
   Tak nad tím jsem kdysi uvažovala a dokonce studovala, ale pak to upadlo v zapomnění :D Díky za tip, pokusím se to přidat, jak bude více času :)

   Smazat
 4. Ahoj Ivet, sama asi víš, že už Tě pravidelně sleduji nějaký ten pátek (a jak sama podotkla Aires), zaklikávátko pravidelného čtenáře jsem uvítala a hned jsme se naprášila! :)
  Gratuluji k ročním narozeninám a jsem ráda, že pro nás ostatní tohle tvoříš, i že jsem Tě (jak jsem již několikrát četla) inspirovala k dalším knihám a děkuji u nich za zmínění.. :-)
  Přeji Ti ať se Ti dále v psaní blogu daří a baví a hlavně ať je dostatek času na čtení.
  Zdraví Monika

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju za milý komentář :) Vždy mě potěší a dodají síly k tvoření dalších článků. Aspoň vím, že to má smysl :D S dostatkem času to teď není valné, potřebovala bych natáhnout dny, ale snad to teď bude lepší :)

   Smazat
 5. Ahoj Ivet,
  nevěděla jsem kam to napsat, a tak mi tohle přišlo jako nejvhodnější místo..
  Moc se mi líbí tvůj nový vzhled blogu. Přijde mi přehlednější a veselejší. :-) Jen tak dál.
  Přeji hezký zbytek neděle. Monika

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jééé, děkuji. Dlouho jsem přemýšlela, jak to změnit a vylepšit a jsem ráda, že se nový vzhled nakonec líbí :)

   Smazat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)