neděle 3. září 2017

Chvilková odmlka

Pěknou neděli přeji, dnes jen přicházím s drobným článkem. Určitě si říkáte, co znamená ten název a jakou odmlku chystám. Jak dlouho? Netuším. No.. Věc se má tak. Teď mi vůbec nic nevychází a nemám moc času na blog. Vlastně nestíhám ani pořádně číst, natož pak napsat recenze na přečtené knihy a tím pádem přispět dalším článkem na blog.

V pondělí budu mít takový rozdivočený den, kdy budu první půlku dne vyspávat po noční a druhou půlku dne se budu věnovat domácím pracem. V úterý mám něco na vyřizování a pak znovu domácí práce (tyto dna dny budou ohromně nabité prací, neboť musím stihnout vše na několik dní dopředu). Pak mě čekají dva dny v práci, kdy přijdu domů úplně vyřízená a celý den se budu těšit do postele. A usnu už po prvních dvou, třech stránkách. V pátek pojedu do Brna do knihovny vrátit Jumaroro a Nejsem jako vy, kterou mimochodem ještě čtu a vážně doufám, že ji stihnu dočíst. A v sobotu zase odjíždím za svými dvěma kamarádkami ještě ze školy, kdy si hodláme udělat babskou jízdu. A fakt netuším, kdy se vrátím. A v pondělí? Znovu hurá do práce a tak dále a tak dále...

Tímto bych se Vám vlastně chtěla ospravedlnit, že se tu v blízké době moc neukážu. Netuším, kdy se objevím v plné síle, ale příštích asi 14 dní spíše ne. Hrozně mě to štve, ale prostě... Nejhorší na tom je, že nevím, kdy napíšu recenzi na Výkupné za Eraka a pak Nejsem jako vy, až ji přečtu. Navíc mám obavy, aby byly natolik věrohodné a dobré, jako bych je právě přečetla. A v hlavě mám tolik nápadů na články (další Zaujalo mě a tady v Povídání o svých poznatcích ze čtenářského světa). Snad později a já budu doufat, že na nic nezapomenu.

A abych se přiznala ještě jednou, ani nemám moc chuť psát recenze. Je to hrozné, já vím, ale mám chvilkovou slabost a budu ji muset přečkat. Takže se s Vámi zatím loučím, mějte se fajn, užívejte volných chvilek, hezké čtení s perfektními knihami a i já teď zalezu do postele s knihou a kávou :) Jo a nebojte, když se mi naskytne aspoň drobná chvilička, mrknu se k Vám :)

Tak zatím, ahoj :)

2 komentáře:

 1. Tak snad se nám vrátíš v plné síle a na blog nezanevřeš... Opovaž se! :-)
  Babskou jízdu si užij, odreagovat se čas od času musí každý. Užívej!
  Budu se těšit na tvůj návrat, neboť se nesmírně těším na recenzi na knihu Nejsem jako vy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tak milý a povzbudivý komentář! :)
   Neboj, nezanevřu. To bych zase nevydržela. Aspoň se mám kde vykecat :D A víkend si užiji plnými doušky, někdy je to vážně potřeba :) A Nejsem jako vy dočítám, hlavu mám z ní jako meloun (v dobrém slova smyslu) a nemůžu se dočkat, až si půjčím další autorčinu knihu. Recenze bude asi trošku dýl trvat, ale bude :)

   Smazat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)