pátek 15. července 2016

Opětovné čtení #1

To jsem jednoho nedělního odpoledne psala úplně jiný článek, když tu mě napadlo, že bych mohla zavést něco nového. Je spousta knih, co čtu znovu. Které si chci připomenut nebo chci vylepšit už dříve napsanou recenzi. Rozhodla jsem se tedy, že bych tu představila knihy, které budu číst znovu. Buď už dočtené série, rozečtené, ale čtené znovu od prvního dílu nebo samostatné knihy.
Tohle nebude tak vytížená rubrika jako ostatní, ale snad sem tam něco přihodím. A začnu hned. Mám znovu rozečtenou Anitu, ale chybí mi už jen 2 díly. To ani nestojí za zmínku. Tak se zaměřím na něco jiného, a to Zaklínače od Sapkowského. Pro mnohé určitě nemusím představovat. Osud Geralta zná snad každý a už jen to, že to celé čtu podruhé, svědčí o čtivosti a napínavosti. Je to opravdu dobré a už teď prozradím, že se jedná o jedno z nejlepších fantasy, co jsem zatím četla. Momonetálně jsem rozečetla třetí díl (Krev elfů) a pět mě jich ještě čeká.

A co mě donutilo Zaklínače znovu otevřít? Před dvěma lety vyšel nový díl, Bouřková sezóna. Tenkrát jsem ho darovala příteli na Vánoce a sama jsem se na něj těšila.  Ale až teď nadešel ten správný čas na opětovné čtení. Jsem moc ráda, že Vám právě tuto sérii můžu představit. Je to opravdu dobré. Jen se mě to špatně recenzuje, tak jsem zvědavá, co s tím provedu :D S prvním dílem jsem začala na začátku května, tak uvidíme, jak rychle to zvládnu :)   

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)