pátek 8. července 2016

Z knihovny #1

Včera večer, nebo spíše už v noci, jsem Vám slíbila nové rubriky a tady je jedna z nich. Doufám, že se Vám zalíbí a že ji budete rádi číst :)
Jak už z názvu vyplívá, budou zde články o knížkách, které si donesu z knihovny. V některém článku jsem se zmínila, že chodím do dvou. Do Mahenovy v Brně a pak to naší, co tu máme v tom našem prdelákově :D Tyto články nebudou nijak pravidelné ani časté a možná podle nálady. Ještě uvidím. Ale dost často si výpůjčky nechávám prodloužit, takže..

Dnes jsem byla u nás, vrátila jsem Prokletí Salemu a půjčila si tři. A jaké jsem si půjčila? Talisman od Nicholase Sparkse. Původně jsem chtěla Nezapomenutelnou cestu, ale nebyla tam. Co se dá dělat, půjčila jsem si aspoň toto.

Druhá kniha je Lolita od Nabokova. Určitě nemusím představovat, všichni ji znají a nevím proč, ale prostě jsem dostala chuť ji přečíst :)

A poslední knihou je Morová epidemie. Sice jsem ji hledala v oddělení pro mládež, ale copak můžu za to, že spousta knih je tam? :D Navíc má jen 120 stránek, takže to bude taková malá jednohudba. A když se mi bude líbit, podívám se po těch dalších. Tahle je totiž pod štítkem Můj příběh, je jich celkově 9 a od více autorů.
To by bylo prozatím vše. Tři donesené knihy jsem Vám představila a časem se budete moct těšit na recenze a další článek v této rubrice :)

2 komentáře:

 1. Skvělá rubrika, Petí :) Lolitu jsem ještě nečetla a moc mě to mrzí, ráda bych to do budoucna určitě napravila :)
  Měj se krásně a ať se knížky líbí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky, snad se uchytí :) Taky jsem na ni zvědavá, na všechny vypůjčené. A na Lolitu se fakt těším. Mimochodem, nespletla sis jméno? :D

   Smazat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)