pátek 26. srpna 2016

5 knižních nej - úvodem

Vypadá to, že v práci mám nejplodnější chvíle, protože: tramtadadá, mám tu pro Vás novou rubriku. Je pravda, že jsem se tak trochu nechala inspirovat u Hanky a jejími Knihy mého srdce. Já to ale udělám trochu jinak. Nebudu zde prezentovat knihy svého srdce (ale i to se může stát). Uvedu zde seznam 5 knih, které mají třeba nejlepší obálku nebo jejíž autoři mě nadchli. Nemusí se ale jednat jen o knihy, můžu zde uvést 5 míst, myšlenek... Prostě cokoliv, co mě momentálně napadne, a já budu schopná tento seznam doplnit. Také bych měla napsat, že se nebude vždy jednat o to "nej". Mohou se zde objevit knihy, které mě rozesmály nebo naopak rozbrečely.

Původně jsem chtěla uvést jen 3 knihy, ale pak jsem si řekla, že číslo 5 se mi líbí více. Bude to pro mě také výzva, neboť opravdu nevím, zda najdu těch 5 knih. Ale budu se snažit :) Příspěvky budou doplněny fotkami, což jim (doufám) dodá jistý šmrnc.

Už teď mám plno nápadů a snažím se je sepsat. Ale jak jsem psala výše, oněch 5 knih je opravdu výzva. Protože se mi povedlo zaplnit jen 3 ze seznamu a ten se neustále rozšiřuje. Takže je Vám určitě jasné, že až postupně doplním další, bude tu.

No.. Zatím jsem Vám to jen přiblížila a představila a v nejbližší době se můžete těšit na 3 články na těch mých "5 nej" :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)