pátek 2. září 2016

Z knihovny #3

Tak jo, po dlouhé době jsem opět zavítala do naší maličké knihovny. Byla jsem tam po více než měsíci, hlavně proto, že jsem knihy nestačila číst. Teď toho bylo opravdu hodně. Momentálně tam provádí menší úpravy a datum vrácení mi posunuli o 14 dní, což se mi skvěle hodilo. Tentokrát jsem byla skromnější a půjčila si jen jeden kousek.

Celkově mám rozečtených 6 detektivních sérií a po delší pauze jsem došla k závěru, že bych v nich mohla pokračovat. Potřebná pauza byla úspěšně splněna (těch vražd bylo příliš mnoho) a těšila jsem se na pokračování. Leč bohužel... Všechny navazující díly mají vypůjčené. No nenaštvalo by Vás to?

Teď k té půjčené knize. Jedná se o Temné kouty od Gillian Flynn. Tuto úspěšnou autorku zatím neznám, ale vážně se na ni těším. Svými knihami mě upoutala a věřím, že se mi zalíbí. Než se do ní pustím bude chvíli trvat, protože jsem otevřela Inkubovy sny a to je pořádná bichle (docela se jí děsím...).  Každopádně se ji budu snažit co nejdříve přečíst a okamžitě napsat recenzi, jak moc se mi líbila. Nebo nelíbila? No, nechám se překvapit :)
Ta říkanka mě opravdu navnadila :)
Že bude dobrá svědčí i popisek na vršku knihy 

2 komentáře:

 1. Tak tady jsem moc a moc zvědavá na tvůj názor. Od autorky jsem četla všechno kromě právě téhle a zdá se mi, že jako spisovatelka má vzestupnou tendenci, tak uvidíme, co na to budeš říkat ty :)
  Užij si čtení a měj se krásně :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také jsem na ni moc zvědavá. Už jen proto, že je tak vychvalovaná a celkově má hodně kladné hodnocení. Ještě jsem si mohla půjčit jinou, ale jako první jsem našla tady tu. Tak uvidím :)

   Smazat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)