pátek 9. září 2016

Z knihovny #4

Pěkné odpoledne, dnes je pravdu neskutečné vedro, že? Já jsem ráda, že už nikam nemusím (vyjma večera :D) a můžu lenošit. Nejlépe s knížkou samozřejmě, ale až napíšu tento článek. Takže o čem že bude? No jistě, to víte z nadpisu.

Dnes jsem si zajela do Brna do Mahenské knihovny. Konečně mi to vyšlo a mohla jsem vrátit zapůjčené knihy a hned si vypůjčit nějaké jiné. Sice jsem musela zaplatit 20,- poplatek za opožděné vrácení Druhé šance, ale co nadělám. Dřív se mi to opravdu nehodilo. A nebojte, opravdu jsem si ji prodlužovala, ale bohužel už mi to neprošlo... Konec nářku, dnes Vám představím dvě zapůjčené knihy. Jsem na ně zvědavá a také z nich mám radost :)

První knihou je Desátý kruh od Jodi Picoult. Rozhodovala jsem se mezi touto a Nejsem jako Vy. Od Jodi to bude má první, takže jsem vážně zvědavá, jak se mi bude líbit. Nevím sice, jestli je dobré začít zrovna touto, ale jiné tam zrovna neměli. A tahle má méně stránek :D
No a ta druhá kniha je Jednoho dne, možná... od Lauren Graham. Dělám si na ni zálusk od té doby, co u nás vyšla a jsem také moc zvědavá, jaká bude. A přiznám se, že mě zaujala jen díky Lauren. Kdo ji neznáte, hrála Lorelai v Gilmorových děvčatech. Tento seriál zbožňuju, takže bylo jasné, že se ke knize někdy dostanu. A stalo se právě dnes.
Myslím, že tyto dvě mi budou na měsíc bohatě stačit. Ještě pořád totiž čtu Inkubovy sny (nemůžu se hnout z místa..), pak tu mám Temné kouty, o kterých jsem psala minulý pátek a navíc mám v plánu otevřít další díl Zaklínače. Takže toho mám před sebou opravdu mnoho.
Za kvalitu fotek se omlouvám. Vím, že nejsou zrovna nic moc a v terénu jsem dnes fotila poprvé. Což byla docela sranda. Vyhlídla jsem si docela slušný park, sedla na lavičku, ale to slunce mě prostě štvalo i když jsem byla ve stínu...
To by bylo asi vše. Jdu pohnout s Anitou, ať se můžu vrhnout na tyto kousky. Vážně už se nemůžu dočkat :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)