pátek 30. září 2016

Z knihovny #5

Včera večer jsem konečně dočetla Temné kouty, tudíž jsem knihu mohla vrátit do knihovny a vypůjčit si jinou. Opět jen jednu. Myslím, že to prozatím stačí, mám tu toho opravdu hodně... Každopádně na výše zmíněné Temné kouty se v brzké době můžete těšit na recenzi. Už ji skoro mám, jen musím upravit pár detailů :) A jakou knihu jsem si půjčila dnes?

Je to přes měsíc, co jsem zatoužila znovu otevřít severské detektivky a až teď se mi podařilo najít pokračování z jedné série. Je to série o Malin Forsové od známého švédského autora Monse Kallentofta. Půjčila jsem si pátý díl, Páté roční období. Sice se děsím, že se mi nepovede hned se začíst, ale co nadělám. Jeho styl je jiný, jedinečný a vůbec, o tom Vám napíšu v recenzi. A pokud jste s jeho knihami obeznámeni, tak víte, o čem píšu.

Každopádně, protože toto je pátý díl, recenzi se tu objeví pravděpodobně někdy později. Prvně bych chtěla zveřejnit předešlé díly (Zimní oběť, Letní smrt, Podzimní vražda a Jarní mrtví), aby to pěkně navazovalo. Já vím, jsem magor, ale zakažte mi to :D Možná už dneska se budete moct těšit na ten první: Zimní oběť

2 komentáře:

 1. Asi jsem ignorant, ale znám jen Zimní oběť, vůbec jsem nevěděla, že se jedná o sérii, takže moc děkuji za rozšíření obzorů. Těším se na recenzi a ať se kniha líbí :)
  Měj se krásně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatím jich je vydaných 7 a někde jsem četla, že by jich mělo být 8. Tak jsem zvědavá, jestli to bude pravda. Každopádně se na knihu moc těším :)

   Smazat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)