úterý 6. prosince 2016

Z knihovny #9

Ahoj, dnes mám pro Vás další článek z knihovny. Tak jen v krátkosti. Vrátila jsem Její život v očích panenky, k recenzi jsem se zatím ještě nedostala, ale snad to bude brzy. Času mám stále méně a mám pocit, že o Vánocích a vánočních svátcích ho také nebudu moc mít. Navíc asi půjdu do práce, takže opět méně času. Ale z čeho jsem byla překvapena a nadšena.. U nás v knihovně mají nové přírůstky: Porodní bába, Dívka beze jména, Harry Potter a prokleté dítě a Nejmenuji se Miriam. Vážně se na tyhle kousky těším! 😊

Koncem září jsem se tu rozplývala nad Pátým ročním období od Monse Kallentofa. No a dnes jsem si půjčila další díl, Vodní andělé. Už se na něj těším. Pak mi bude chybět ještě jeden a budu moct čekat na další díly pokud je přeloží. Ale já věřím, že ano. Mons napsal ještě tři pokračování a to třetí je novinka. Tedy myslím, to jsem z té švédštiny na autorových webovkách pochopila 😀

Další knihou je Motýlí ostrov. To je pro mě novinka, protože jsem od autorky doposud nic nečetla. Ale vypozorovala jsem velkou chválu a oblíbenost. Asi jsem byla stržena davem, tento typ literatury moc nečtu, ale jsem rozhodnuta to risknout a třeba budu příjemně překvapena.
Tyhle dva kousky se mnou budou trávit Vánoce, spolu se dvěma knihami, které jsem Vám představila v článku minulém. Pak bych chtěla znovu otevřít Láska a tma od Waltariho a dočíst konečně Zaklínače. Z něj mi zbývá už jen poslední díl a nový příběh. Když nepočítám Věž vlaštovky, kterou momentálně čtu. Bohužel jsem se nestačila pořádně začíst. Ne že by to bylo špatné, je to výborné čtivo. Ale moje myšlenky utíkají pryč a nedokážu se soustředit. Holt mám teď špatné období... Dost! Nebudu Vás zatěžovat mými starostmi. 
A jaké jsou Vaše knižní plány na Vánoce? Doporučíte mi něco?

4 komentáře:

 1. Ten Mons mě vážně zajímá, budu ho muset prozkoumat :)
  Věřím, že do Vánoc bude lépe a vrátí se ti lepší nálada na čtení, všechny knihy si moc užij a budu se těšit na recenze :)
  Měj se krásně, Ivet

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě prozkoumej. Budu se pak těšit na tvůj názor :)
   No nevím, zatím to moc růžově nevidím... Recenze mi budou chvíli trvat, ale určitě se dočkáš :)

   Smazat
 2. O Motýlím ostrově jsem vůbec neslyšela, ale má krásnou obálku :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, to má. To bylo to první, co mě na ní zaujalo :) Až pak jsem začala zjišťovat, o čem a jaká vůbec je :D

   Smazat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)