pátek 17. března 2017

Nové knihy v mé knihovně #5

Tenhle blog jsem založila s tím, že sem budu přidávat recenze na mnou přečtené knihy, které mě baví a zrovna budu číst. Neusilovala jsem o žádnou spolupráci a byla spokojená. Až donedávna.
Paní Barbora Srncová z nakladatelství Cosmopolis, které spadá pod nakladatelský dům Grada, mi poslala email, že by se mnou ráda navázala spolupráci. Až do druhého dne jsem nad tím přemýšlela, jestli tak učinit nebo ne. Probrala jsem to ze všech stran. A když mi paní Barbora nabídla ke zrecenzování Dívku v ledu od Roberta Bryndzy, moje váhání bylo ovlivněno. Prostě jsem nedokázala odolat.

Takže mohu s čistým svědomím a pleskajícím srdíčkem napsat, že jsem navázala svou první spolupráci s nakladatelsvím Cosmopolis. V pondělí mi přišel balíček (já vím, ale dřív jsem to prostě nestihla) a paní Barbora byla tak hodná a zaslala mi i druhý díl, Noční lov. Dívku jsem dnes rozečetla, tak jsem zvědavá jestli i mě okouzlí :)
V Nočním lovu jsem měla i tuto úžasnou záložku :)

6 komentářů:

 1. Určitě tě to okouzlí, já byla například doslova unešená!! :D Lepší jsem nečetla. Dej pak vědět!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatím jsem na začátku (bohužel nestíhám), ale zatím je to dobré :)

   Vymazat
 2. Ať se líbí! :) A hlavně gratuluji k navázání spolupráce! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Dívka v ledu se mi zatím líbí. Sice jsem na začátku, ale vypadá to na pěknou detektivku :)

   Vymazat
 3. Mockrát ještě jednou gratuluji k navázání spolupráce a abych se přiznala, i ti malinko závidím :D Dívce v ledu bych určitě taky neodolala :)
  Měj se krásně a doufám, že se ti obě knihy budou líbit :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji :) Já z té spolupráce byla vykulená jak jojo, ale jsem ráda, že jsem kývla. Dívka v ledu je opavdu dobrá a myslím, že se bude líbit i tobě. A vlastně, už teď se těším, až otevřu Noční lov a to jsem Dívku ještě nedočetla :D Takže asi tak :)

   Vymazat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)