sobota 6. května 2017

Z knihovny #12

Ve středu jsem tu byla s článkem, co jsem si donesla z knihovny a dnes jsem tu zas. Já vím, nesplňuje to moje přesvědčení, ale co se dá dělat. To máte tak, včera jsem byla v Brně na nákupech a najednou mě napadlo, že podívat se do knihovny by přece neuškodilo. Hodně jsem si fandila, že? Nakonec jsem si říkala, že přece taková drobná knížečka nemůže vadit a nakonec našla jednu, kterou mám dlouho na seznamu.

Od Petry Poncarové jsem už jednu knihu četla a nebyla špatná. Ale Andělská mrcha je ta hlavní, která mě na autorku přivedla. Vlastně ji mám na seznamu od vydání. Má jen 150 stránek a už podle první stránky to bude opravdu jednohubka. Aspoň doufám :)
Anotace:
Příběh „andělské“ dívenky, která se naučí jít téměř „přes mrtvoly“ a i ve zdánlivě ztracených situacích vyhrát a dosáhnout svého. Zahrává si s muži, dokonce i s ženatými. Když nemůže dostat jednoho, zničí druhého. Nakonec se jí povede dohnat svého milence k rozvodu. Ovšem v průběhu let zjišťuje, že sňatek s ženatým mužem má svou cenu a za všechno se platí. Muž stárne a přestává jí stačit a ona hledá mladého samce, který by jí imponoval.
Provede mnoho šarád, aby uspěla, ale bezúspěšně, a nakonec se po mnoha eskapádách vrací ke starému a jistému původnímu manželovi.

Četli jste knihu? Znáte Petru Poncarovou? Nebo ji máte jen na seznamu?

2 komentáře:

  1. O autorce jsem ještě neslyšela, ale tahle kniha vypadá hodně zajímavě. A má pěknou obálku... :))

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Ano, obálka je opravdu pěkná. Doufám, že mě kniha nezklame. Moc se na ni těším :)

      Smazat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)