úterý 27. března 2018

Nové knihy v mé knihovně #13

Přeji Vám krásný den, v tomto zatroleném počasí, moji milý čtenáři :) Dnes Vám představím jednu knihu, která si našla domov ve středu a z které mám ohromnou radost. Moc se na ni těším (tak jako i Vy ostatní), ale shodou okolností jsem si donesla 3 knihy z knihovny, takže se nejdříve mrknu na ně.
Nakladatelství Cosmopolis vydalo již čtvrtý díl Roberta Bryndzy s Erikou Fosterovou, Do posledního dechu. Jak jistě víte, i já se jí nemohla dočkat a neskutečně moc jsem se těšila na další případ a vůbec osudy postav. Tak tedy, tady je :)
Anotace:
Mělo to být vysněné rande…
Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je na místě nálezu jako první. Problém ovšem je, že to není její případ. Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika rovnou vrhne do práce – a odhalí
souvislost s jinou nevyřešenou vraždou. Obě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu…
Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?


Mockrát děkuji za recenzí výtisk, moc si toho vážím a slibuji, že se ji pokusím přečíst co nejdříve. Abyste se i Vy zbývající s Erikou Fosterovou také konečně seznámili  :)

8 komentářů:

 1. Věřím, že jsi se nového Bryndzy nemohla dočkat, stejně, jako mnoho dalších milovníků jeho detektivek. Rozhodně se máš na co těšit, tak ať se líbí :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hodně se těším, hlavně po kladných reakcí. Děkuji :)

   Vymazat
 2. Brynzda bude určitě skvělý, také ho mám doma. Ať se líbí :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Přeju ať se kniha líbí. (zas jsi mi připomněla, že se do série už musím pustit) :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě se pusť, uvidíš, že nebudeš litovat :)

   Vymazat
 4. Paráda! Já jsme si k Bryndzovi stále nenašla cestu... Ale snad to letos už konečně napravím! Přeji hezké čtení!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tu cestu si určitě najdi, Bryndza je vážně dobrý :)

   Vymazat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)