úterý 26. června 2018

Nové knihy v mé knihovně #15

Ahoj moji milí čtenáři, dnes pro Vás mám článek o mých dalších knižních novinkách. Předem bych ale ještě chtěla zmínit, že jsem z knihovny úspěšně odešla s prázdnou rukou. No ano, všechny tři knihy jsem vrátila začátkem měsíce (já vím, žádná recenze se tu ještě neobjevila, ale chystám je) s tím, že možná až po létě. Teď se chci plně věnovat svým knihám a zatím se mi daří.
Teď k oněm novinkám. Slečna Bára z Cosmopolis mě velmi nedávno kontaktovala, že jim vyšli další novinky, tak jestli nemám zájem. Vybrala jsem si tři knihy a ty už asi dva týdny mám doma. Dokonce jsem stihla dvě přečíst. A v pátek mi přišla poslední, čtvrtá kniha, která vyšla 20.6. (a to je také důvod, proč článek píši až teď). Na tu se také moc těším.

A jaké kousky jsem si vybrala? Věřte, že jich na výběr bylo opravdu mnoho. Jako první jsem si vybrala thriller Stíny nad zálivem. Anotace vypadala pěkně a stejně jsem po Lucy Clarkeové pokukovala už dřív, tak proč nezačít třeba touto, že? Pak dva romány Slunečnice, která je opravdu zajímavá a Normálně jiní, která právě vyšla. Tato knížka je přirovnávaná k Všichni jsme utkáni z hvězd a Než jsem tě poznala, tudíž je moje zvědavost o to větší. No a poslední knihou je docela bichle Morgenland, kde se opět ponořím do 2. sv. války a Třetí říše.
Na Slunečnici a Stíny nad zálivem chystám recenzi, tak se snad brzy dočkáte. Ještě předtím tu mám ale ty tři z knihovny plus dvě mé.

Ještě jednou bych chtěla Báře poděkovat, velmi si vážím této spolupráce a těším se na další úžasné kousky :) A Vy se ještě dnes můžete těšit aspoň na jednu z recenzí, které mi tu visí :)

8 komentářů:

 1. Tři knížky máme společné kromě Slunečnice, u té mě nějak nezaujala obálka (bohužel často knihy hodnotím podle obálky a tahle se dle mého vůbec nepovedla). Nejvíc se asi těším na Stíny nad zálivem, i když momentálně čtu Tajemství skotské krve, kterou Bára také nabízela. Budu se těšit na recenze a gratuluji k tomu, že čteš pouze svoje knihy, já se toho snad nikdy nedožiju :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já se nad Slunečnicí rozhodovala dlouho a původně jsem si jí brát nechtěla. Ale asi jsem byla ovlivněna, protože jsem ji v poslední době všude viděla. Nakonec není špatná :) Jsem zvědavá, co na Stíny nad zálivem řekneš, protože já... Nechci nic prozrazovat ani ovlivňovat, ale... A díky, já když tam nemusím, tak tam třeba nepůjdu půl roku. Pro mě je největší problém, když tam musím jít vrátit knihy a minule jsem spěchala :D

   Smazat
 2. Mám úplně ty stejné, až na Morgenland, místo něj jsem si vzala Chlapce, který přežil pochod smrti. Snad se nám budou knihy líbit. Já mám zatím přečtené Slunečnice a zmiňovaného Chlapce. Na zbylé dvě jsem zvědavá, zatím jsem zaregistrovala samou chválu :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chlapce jsem si také chtěla vzít, ale nakonec jsme se rozhodla pro ten Morgenland. Ráda si pak přečtu tvůj názor, třeba se pak po knize ještě podívám :) Jo jo, ať se nám knihy líbí, budu pokukovat po tvých recenzích ;)

   Smazat
 3. Z knih jsm nečetla ani jednu, ale nejvíc mě asi zajaul kniha Normálně jiní. Jediné co se mi nelíbí je obálka Slunčnice, která se opravdu nepovedla a nelíbí se mi od první chvíle. :)) Užij si čtení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Normálně jiní je na pořadníku, tak snad se brzy dočkáš recenze. A máš pravdu, Slunečnice má opravdu hroznou obálku, ale jinak to není špatné čtení :) Díky :)

   Smazat
 4. Pěkný výběr knih, ať se hezky čtou :-)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)