úterý 28. srpna 2018

Delší odmlka

Pěkné dopoledne přeji, dnes mám jen kratičký článek o mé delší nepřítomnosti. Určitě jste si všimly, že tu opět moc nepřispívám ani nekomentuji Vaše články. Důvod je jednoduchý: opět nestíhám...
Začátkem srpna jsem se přihlásila do kurzu, který je pro mě důležitý a ráda bych ho dotáhla do konce, pokud možno bez jakýchkoliv komplikací. Jenže já nejsem dokonalá žena, tudíž s kombinací chození do práce a domácností (a to nemám děti!) nestíhám ani číst (no jo, ještě pořád čtu Návrat krále a to jsem sotva v polovině!..😟), natož sednout na net a napsat nějaký článek nebo prolézt Vaše příspěvky. Moc mě to mrzí, ale bohužel to ještě nějakou dobu bude trvat. Pak snad se mi už nic nepřiplete do cesty, já opět nasadím čtecí tempo a začnu se věnovat i Vám.

Věřím, že mě chápete a snad se ke mě později vrátíte 😉

6 komentářů:

 1. Ivet, a co pak je to za kurz? smím-li se ptáti? :-)
  Každopádně si dopřej času kolik potřebuješ. Já sem občas kliknu a buť tu bude jen tenhle článek nebo už nějaká změna. Už jsem u Tebe na tvé "odmlky" zvyklá, a vždy jsem se vrátila! A i ty jsi mě teď začátkem července podpořila v mé odmlce a úvahách o psací pauze, takže tak! (mimochodem - již se pomalu vracím do psací formy, takže až zase budeš mít čas nezapomeň se ukázat i mě) :-)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mony, díky za podporu. A neboj, jak se mi naskytne chvíle času (třeba teď), tak se kouknu, ale pak se zase na chvíli odmlčím.. No.. Ono zase o nic mimořádnýho nejde a jsem vlastně ostuda, protože tohle jsem měla řešit před 10 lety a co jsem zpozorovala, tak asi jen já s tím nadělám tyjátr.. :D Dělám si řidičák. Přestěhovala jsem se do malé dědiny a zjistila, že bez něj to prostě nemůže fungovat. A mimochodem, jsem moc ráda, že se vracíš do psací formy, všimla jsem si těch recenzí a jen co tu odpovím holkám, jdu se k tobě podívat ;)

   Smazat
 2. Určitě se věnuj kurzu. Věřím, že čtenáři blogu počkají a pochopí tě. Já tedy určitě. :))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za podporu a pochopení :) Ještě tak měsíc a budu se tady tomu více věnovat :)

   Smazat
 3. Chápu tě a podporuji :-) Je to prostě takové období a kurz je pro tebe důležitější než blog, což myslím pochopí každý se zdravým rozumem :-) Tak ať se ti v něj daří a budeme se těšit na tvůj velkolepý návrat :-)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji :) Nevím sice, jestli to bude velkolepý návrat (:D), ale už mám v hlavě pár nápadů :) A už se na to těším :)

   Smazat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)