úterý 23. července 2019

Nové knihy v mé knihovně #27

Přeji pěkný letní den, moji milí čtenáři, dnes Vám představím knihu, která minulý týden ozdobila mou knihovničku. No ano, její obálka je totiž nádherná. Jedná se o recenzáček, který mi zaslala hodná Bára z nakladatelství Cosmopolis. A o jakou knihu že se jedná? Tak se na ni pojďme podívat ☺
Jedná se o román od Tammy Robinson Poslední velký den. Od autorky jsem už četla knihu Normálně jiní, která se mi líbila. Podle anotace to bude smutný příběh a asi se budu muset zásobit hromadou kapesníčků, ale i tak se na knihu těším. Navíc má naprosto úžasnou obálku.
Anotace:
Ava Greenová má před sebou posledních pár měsíců života, ačkoliv jí ještě nebylo třicet. V den svých 28. narozenin se dozví zprávu, kterou nechce slyšet nikdo z nás – že smrt je blízko. Rakovina, o níž si myslela, že ji před třemi roky překonala, je zpět. Tentokrát ale v konečné, nevyléčitelné podobě. Po počátečním šoku se Ava rozhodne nemarnit ani minutu z těch, co jí zbývají. O jedné věci sní už od doby, kdy byla malou holčičkou – vdát se.
Její přátelé a rodina napnou síly a rozhodnou se, že jí uspořádají svatbu snů. Její poslední velký den, oslavu života. Velkolepé přípravy začínají. Jejím příběhem, příběhem ženy, která umírá a chce si splnit jednoduchý sen, začíná žít celá země a všichni se spojí, aby její poslední velký den byl nezapomenutelný. Během reportáží pro ženský časopis, který celou cestu ke svatbě dokumentuje, se seznámí s fotografem Jamesem. A najednou oba objeví bolestnou pravdu – totiž, že nikdy není pozdě potkat životní lásku.

Mějte se pěkně, užívejte léta a nezapomeňte se před sluníčkem také schovat ☺

8 komentářů:

 1. Budu zvědavá, jak se ti bude líbit. Předchozí jsem četla, ale tuhle už jsem si ujít nechala, protože si teď dávám trochu pauzu s recenzáky :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To si pokaždé říkám také, ale pak mi Bára nabídne tolik zajímavých knížek, že nevím, kde mi hlava stojí :D Tentokrát je to naštěstí jen jedna, ale zatím nevím, kdy se k ní dostanu. Zatím ji mám na pořadníku až jako čtvrtou, ale kdoví.. :)

   Smazat
 2. Už len pri čítaní anotácii sa mi tisnú slzy do očí. Vyzerá to na srdcervúci príbeh. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To ano. Sama jsem zvědavá, jaká bude a hodně se na ni těším :)

   Smazat
 3. Tuhle knihu taky očekávám ;)
  Tak ať se líbí :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skvělé, budu se pak těšit na tvé dojmy ;) A nápodobně, ať se líbí :)

   Smazat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)