středa 18. září 2019

Z knihovny #30

Když se tak dívám, zjišťuji, že poslední článek v této rubrice jsem zveřejnila koncem května. A tak se ptám: "Jak se to mohlo stát? Vždyť jsem ji ještě 2x poctila svou návštěvou. Tak jak je to možné?" Odpověď je prostá. Jsem líná. Ano, čtete dobře. A tak aspoň tentokrát se pochlubím, kterou krásku jsem si přinesla domů, i když je jen jedna.
Myslím, že nikoho nepřekvapím (což ani nebyl účel), neboť se držím svých zajetých kolejí. Domů jsem si přinesla Manželovo tajemství od nám už velmi známé australské autorky Liane Moriarty. Tahle kniha mě zaujala už svou anotací a moc se na ni těším. Také je prý jedna z nejlepších z její tvorby. Takže až dočtu právě jinou rozečtenou knihu (mimochodem, Edgar Allan Poe píše fakt zajímavě), vrhnu se na ni.
Anotace:
Ceciliin manžel se poslední dobou chová rozhodně podivně, a Cecilia teď navíc najde na půdě tenhle záhadný dopis, nadepsaný jeho roztřesenou rukou. Otevřít jen v případě mé smrti. Tess zase manžel oznámí, že se právě zamiloval do její sestřenice; no ano, té sestřenice, se kterou byly až doteď nejlepší kamarádky, protože spolu vyrůstaly jako siamská dvojčata. Rachel před osmadvaceti lety zabili dceru, Conner Whitby, který v tom má určitě prsty, si běhá po svobodě, a jako by toho bylo málo, ta protivná snacha se chystá odvézt jejího vnuka, Rachelinu největší radost, na celé dva roky do New Yorku… Tři ženy, tři Pandořiny skříňky, jeden společný osud.

Včera večer jsem si knihu na ČBDB přidávala do sekce Doneseno z knihovny, když jsem si všimla, že v polovině října by měla vyjít další autorčina kniha Úplně cizí lidé. Už teď se na ni těším, co vy?

6 komentářů:

 1. Přeju ať se kniha líbí. :) O knize jsem také přemýšlela, takže si počkám na recenzi a uvidíme. :))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Já věřím, že se mi bude líbit, zní velmi slibně.

   Smazat
 2. Tuhle jsem četla už hodně dávno, ale zatím bohužel byla první, kterou jsem od autorky přečetla a dosud i poslední. Nějak se mi nedaří přečíst si další její knihy :-/ Přitom na Sedmilhářky se chystám už tak strašně dlouho. Doufám, že se ti bude líbit :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do Sedmilhářek určitě běž, ty jsou perfektní. A žes četla jen jednu knihu, však máš za sebou spousty jiných, které mě teprve čekají. A jednou si na ni určitě čas uděláš ;)

   Smazat
 3. Manželovo tajemství byla mo je první kniha od autorky, tak snad tě zaujme. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já věřím, že ano. Už teď se těším, jaké tajemství ukrývá dopis od Ceciliina manžela :D

   Smazat

Děkuji za Váš čas strávený čtením příspěvku a případným komentářem :)